Grass Valley EDIUS Pro 9

Grass Valley EDIUS Pro 9

Grass Valley EDIUS Pro 9 -آخرین نسخه ادیوس 9

Grass Valley EDIUS Pro 9 -آخرین نسخه ادیوس 9 برای ماه آینده انتشار داده خواهد شد.

EDIUS نسخه 9 با استفاده از دامنه دینامیکی بالا High Dynamic Range (HDR) را در یک روش کاربر پسندانه و آسان در وارد کردن، ویرایش و صادرات (ورود و خروج محتوی ) پشتیبانی می کند.
EDIUS 9 علاوه بر ، به طور کامل از Hybrid Log Gamma (HLG) پشتیبانی می کند که توسط دوربین های جدید سونی و پاناسونیک ارائه شده است. با HLG، این تصویر در هر صفحه استاندارد ظاهر خواهد شد و حتی در مانیتور HDR نیز بهتر خواهد بود.
EDIUS 9 می تواند فضای رنگ ثبت شده را شناسایی کند و به طور خودکار تنظیمات درست برای ویرایش بومی را اعمال کند.

EDIUS 9 از طیف گسترده ای از منابع HDR (PG و HLG) از جمله دوربین های حرفه ای و همچنین “هواپیماهای بدون سرنشین”(هلی شات ها و غیره ) ، دوربین های عملگر و گوشی های هوشمند، از SDR و Log به HDR پشتیبانی می کند و می تواند مخلوط کردن SDR و HDR را در همان زمان بندی مجدد. کارت های I / O سازگار و مانیتورها امکان پیش نمایش HDR واقعی را فراهم می کنند. پروژه های HDR برای پخش (مانند H.264، 10bit، 4: 2: 2) بر روی تلویزیون های HDR و همچنین یوتیوب صادر می شود.

بیش از آن EDIUS 9 از طیف گسترده ای از فضاهای رنگی از جمله BT.2020 و BT.2100 پشتیبانی می کند. این کمپانی بومی از Cinema Raw Light از Canon C200 و همچنین 10bit Cinema DNG پشتیبانی می کند.

Grass Valley همچنان مدل مالکیت ( حق لیسانس ) “خرید یک بار و استفاده برای همیشه” را ادامه می دهد. کاربران به هیچ طرح اشتراکی مجبور نیستند. یک مدل مجوز شناور جدید برای مشتریان سازمانی، انعطاف پذیری مطلوب را برای شرکت های بزرگ تر ارائه می دهد که می تواند EDIUS را در دسترس همه ایستگاه های خود قرار دهد .

علاوه بر این، EDIUS اکنون می تواند در cloud با دسترسی مستقیم به فیلم های مبتنی بر cloud ، حذف نیاز به بالا و دانلود مقدار زیادی از داده ها استفاده می شود.

ویژگی های جدید و قابل توجه مانند هماهنگ سازی صوتی خودکار آهنگ های متعدد، صادرات فایل H.265، پشتیبانی از 8K و پشتیبانی فریم بالا و موارد دیگر میباشد که همانطور که در سایر مقالات سایت چشم رویایی نیز اراییه کردیم و به معرفی امکانات این برنامه به صورت کامل خواهیم پرداخت .

EDIUS به عنوان “EDIUS Pro 9” و “EDIUS Workgroup 9” در دسترس خواهد بود.
EDIUS Pro 9 بهترین انتخاب برای علاقه مندان به فیلم، روزنامه نگار، سردبیر و فیلمساز خلاق (filmmaker) است. نسخه Workgroup آدرس تیم های بزرگ، ایستگاه های پخش و تیم های تولید رویداد زنده را در بر می گیرد.

EDIUS 9 Workgroup کاربران که در حال ویرایش UHD در 50p / 60p هستند، از گزینه جدید برای پیش نمایش UHD در 50p / 60p با استفاده از یک کارت شخص ثالث سازگار با I / O سازنده شرکت هایی مانند Blackmagic Design یا AJA استفاده می کنند. پشتیبانی از عنوان بندی بسته و رندر پس زمینه نیز در جریان تجارب EDIUS 9.x Workgroup است.

برنامه جانبی جالب Mync شامل توابع پیشرفته و جدید برای سازماندهی، جستجو، پیش نمایش و به اشتراک گذاری فیلم و سایر فایل های رسانه ای میباشد که از ادیوس 8 در اختیار کاربران قرار گرفته .

Grass Valley EDIUS Pro 9 -آخرین نسخه ادیوس 9 برای ماه آینده انتشار داده خواهد شد.